Background

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Hakkımızda

Güneş Mühendislik, sektöründe inşaat taahhüt, güçlendirme-onarım, proje çizimi alanlarında 46 yıldır hizmet vermektedir.1

Güneş İnşaat ve Mühendislik Ofisi'nin ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve enerji sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.
46 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak

KALİTE

Kalite yaklaşımımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunma taahhüdümüzün yanı sıra, topluma faydalı olmayı da kapsamaktadır.

GÜVEN

Hizmet sunduğumuz herkese karşı olabildiğince şeffaf ve öngörülebilir bir hizmet anlayışı sunarak güvenilirliği daha da artırıyoruz.

KONFOR VE RAHATLIK

İnsanların refah ve rahat yaşamaları için hizmetlerimize toplumun istediklerinide düşünerek tasarlıyoruz.

46 Yıllık Tecrübe

GÜNEŞ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK

Firmamız 1974 yılında Düzce Merkezli olarak İnşaat Mühendisi Ramazan GÜNEŞ tarafından kurulmuştur. 46 Yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren Güneş İnşaat ve Mühendislik başta Düzce ili olmak üzere yurt dışıda dahil pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir. Proje yönetimi temel fonksiyonu ve ortak paydası üzerine kurulu taahhüt/inşaat, proje çizimi, güçlendirme-onarım ve projeleri geliştirme faaliyetlerine ilaveten danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Düzce Güneş İnşaat ve Mühendislik

Kadromuz

member

Ramazan Güneş

Kurucu | Mühendis

member

Ömür Güneş

Yönetici | Mühendis

member

Uğur Güneş

Yönetici | Mühendis

Ne kadar Çalıştık

İstatistikler

23

TAMAMLANAN PROJE

250

MUTLU MÜŞTERI

170

TAMAMLANAN DAIRE

165

IŞ ORTAĞI